Welkom bij de Nationale Zilverdag Schoonhoven

Deelnemers Zilverdag 2017

Branche ondersteunende organisaties (De Dam)
Gilde St. Eloy
Vakschool Schoonhoven
Smeedwedstrijd M. Kortman
Federatie TMV Taxateurs

Branche gerelateerde leveranciers (Kerkstraat)
Ferry Clean BV
Gemmologisch Adviesbureau Höfelt
HBM Machines
Herens & Herens
Renske-Art

Antiquairs gespecialiseerd in zilver (Doelenplein-Midden)
Brevordia Antiek
Chateau d’Argent
De gedekte tafel
Heymans Collections
Klaassen Art en Antiques
De Klerk Zilverwerk
Ornamentum
Ritmeester Antiek Zilver
R. Verstegen Geron
Van der Woude antiek

Alternatief en experimentele zilversmeden (Museumplein vh Kazerneplein)
Smeden die, in niet-edelmetaal, alternatief en experimenteel, sieraden en/of anderszins assortiment vervaardigd hebben.
Atelier Alies
Simon Anderton The Hague
Corina Rietveld Jewelry
Sieraden van Utrecht
Vereniging van Nederlandse Emailleurs
Museum voor Vlakglas- en Emaillekunst
Rinke Wassenberg

Boekhandelaren en antiquariaten (Oude Haven en Doelenplein)
Bloemberg boeken
Antiekboerderij Graafland
IJsbrand Verveer

Goudsmeden, juweliers en graveurs en zilversmeden die sieraden aanbieden
Haven
Atelier & Galerie 12BeadGlass
Alpha Art Jewelry
Art 925 Edelsmederij
Atelier Belle
Belle Fontaine
Zilversmederij Blok
Femke Boschker
By Constance
DO collection
El Inti
Atelier Emma M
F.A.T. Design
Floor Goudsmid
Goudgeel Zilverwit
Helemaal edelsmid
Inestyle
Kris & Daan
C.C.A. Kruijsse-Kal
Edelsmederij MK Marjon Kappers
Edelsmid Moniek Molenaar
M.T.N. Giethoorn
V.O.F. Munthandel Numis
Opus Ada
Atelier Petine
Rabaloney
Rikkoert Schoonhovens Silverhuys
SH Design
SPRK Design
Stam Sieraden
Stephanie Hartung sieraden
Titaantovenaar
Juwelier de Vaal
Sieradenatelier Vandeverademing
Willu
Wonders
Marielle Zuidijk
Zwanette-Mariken

Lopikerstraat
Akky Sieraden
Groothandel Cober
Goudsmid en Co
Academie voor Edelsmeden Ben van Helden
Lina’s Goudsmederij
Goudsmederij Madeira
Meer te smeden
Roslynn Born Goudsmid
Goudsmederij Spetter

Varkensmarkt
Edelsmederij Hemels Goud
Juwelier De Juiste Tijd

Doelenplein
Endies Jewelry Design
Jasca Jewels
J. van Langevelde
Luxes Jewelry
Madeira-Bon
Oorbellen van Marthje
A.W.H. Peters
Galeria Srebra Hilenbrand
Titaantovenaar
Agnes van der Voorden
Zilverpakhuis

Jong Talent van de Vakschool Schoonhoven (Doelenplein Oost)
Brent de Boer
Lisette Feitsma
Evelyn de Heer
Pepi Hoitinga
Lieneke Keijzer
Jasmin Kuusinen
Sophie Sotheby

Stenen en Mineralen (Steenenbrug)
G. Arend
A. van Bokhoven
De Edele Markies
Edelstenen.com
De Geode
Geosculptura
Kilimanjaro Gemstones
Het Kwartskristal
Lapis Lazuli Scarabee
De Steenarend
Twintes

Kijk voor de deelnemende Schoonhovense goud- en zilversmeden hier.

De indeling van en voor de deelnemers is te vinden op deze plattegrond.